O nás

 
 
 
+421 902 817 187 info@backtoquality.sk
 
 

info@backtoquality.sk

 
 
 
 
 
 

O nás

NADŠENIE

Presvedčenie o kvalitných produktoch nás odjakživa spájalo. Backtoquality je zamerané na kvalitné, originálne a jedinečné produkty, ktoré nie sú dostupné v bežných obchodoch. U nás ich nájdete na jednom mieste. Naším poslaním je ponúknuť zákazníkom výber kvalitných, jedinečných produktov a zvýšiť ich povedomie.

NOVÉ MOŽNOSTI

Naša platforma Vám ponúka prehľad kvalitných produktov, informuje Vás a odporúča novinky. Online obchod Vám ponúka jedinečný sortiment spoľahlivých výrobcov a starostlivo vybraných produktov, ktoré Vám bezplatne dovezieme až domov. 

INŠPIRÁCIA

Naši zákazníci sú pre nás inšpiráciou. Sme radi ak do našej ponuky prispievate svojimi odporúčaniami, skúsenosťami a potrebami. Ak poznáte kvalitného dodávateľa alebo výrobcu, dajte nám o ňom vedieť. Ak hľadáte produkt alebo výrobok, ktorý nedostanete v bežnom obchode, napíšte nám.

JEDINEČNOSŤ

Backtoquality je unikátna platforma s online obchodom, ktorá spája nákup kvalitných, originálnych a jedinečných produktov s príjemným zážitkom a vyšším cieľom - vytváraním lepšieho sveta.

LEPŠÍ SVET

Spolu s Vami tvoríme zdravší a lepší svet.

Naši zákazníci sa zaujímajú o pôvod výrobkov a chcú vedieť odkiaľ ich produkty pochádzajú. Dôležité je pre nich spracovanie surovín, spôsob pestovania a ako sa s nimi zaobchádza. Nie sú im ľahostajné ani pracovné podmienky výrobcov a zamestnancov.

Naši zákazníci nakupujú s nadšením a svojím záujmom o kvalitné výrobky pomáhajú meniť nákupné zvyky ľudí. S radosťou šíria dobré meno výrobcov a tým pomáhajú vytvárať zdravší a lepší svet.

Ďakujeme, že nakupujete jedinečne. Ďakujeme, že nakupujete backtoquality!

Váš backtoquality tím

 
 
 
Novinky v našej ponuke