Monsterák Bubo

 
 
 
+421 902 817 187 info@backtoquality.sk
 
 

info@backtoquality.sk

 
 
 
 

Monsterák Bubo

Monsterák Bubo je ideálny spoločník aj keď možno trochu strašidelný. Je to mäkký a príjemný doplnok napríklad do detskej izby.
Výrobca:villo s.r.o.
Kód produktu:37
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 2 dní
Vankúše:Hravé
Vaša cena: 28,00€

Popis produktu

Použitie
Monsterák Bubo je ideálny spoločník aj keď možno trochu strašidelný. Je to mäkký a príjemný doplnok napríklad do detskej izby.       
zohreje bubo     

Zohreje
Zaspávanie Bubo spríjemní, ak ho pred spaním necháte zohriať 1-2 minúty v mikrovlnke pri 400 Wattoch, prípadne 3-5 minút v rúre pri 100 stupňoch. Určite ho nezohrievajte dlhšie, môžete mu spôsobiť popáleniny. Bubo bude hriať približne 30 minút.       
vypln bubo     

Výplň
Vnútro tvoria šupky z prosa. Šupky sa jednoducho prispôsobia do tvaru, v akom ho chcete mať. Tvoria čisto prírodnú zložku a nie sú v nich pridané žiadne umelé materiály.       
nepokojne bubo     

Nepokojné detičky
Ak sú detičky nepokojné alebo trpia hyperaktivitou, práve levanduľová vôňa ich upokojí. V každom Bubovi je levanduľa pridaná v takom množstve, aby pekne rozvoňala izbu.      
spanok bubo     

Spánok

Monsteráka Buba si kľudne zoberte aj do postele. Jemný povrch je príjemný na dotyk a vôňa napomáha k pokojnému spánku.  
     
Farby

Monsterák Bubo môže mať až 6 farieb. Môžete si vybrať od neutrálnej šedej až po výraznú petrolejovú alebo príjemnú svetložltú. 
       
Ochladí

Ak Buba necháte niekoľko minút v mrazničke, nezamrzne. Počas horúcich letných dní takto jednoducho schladí nie len seba, ale aj okolie. Teplotu bude držať približne 30 minút. 

 
 
Novinky v našej ponuke