Detský koberec - pán koberec

 
 
 
+421 902 817 187 info@backtoquality.sk
 
 

info@backtoquality.sk

 
 
 
backtoqulity.sk > Produkty > Bývanie > Nábytok > Detský koberec - pán koberec
 

Detský koberec - pán koberec

Koberec je vyrobený z plste, ktorá je na každom kúsku v troch vrstvách. Pán Koberec pôsobí teplo a príjemne aj pri chôdzi naboso.
Výrobca:villo s.r.o.
Kód produktu:402
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 2 dní
Interiérové:Áno
Koberce a podlahy:Koberčeky
Vaša cena: 748,00€

Popis produktu

Materiál


Pán Koberec je vyrobený z plste, ktorá je na každom kúsku v troch vrstvách, preto pôsobí Pán Koberec teplo a príjemne, napríklad pri chôdzi naboso. 
technologia koberec     

Unikátna technológia

Unikátna technológia skladania špeciálnych častíc dokopy vytvára z Pána Koberca dizajnové dielo. V závislosti od počtu častíc sa dá jednoducho prispôsobovať.       
koberec variabilnost     

Variabilnosť

Nebaví Vás už takýto vzor alebo rozmer? Pán Koberec sa dá premeniť vďaka našej unikátnej technológii tak aby sa hodil do akéhokoľvek interiéru. Jednoduchý spôsob skladania zvládnu aj deti. 
     
Spájanie

Nie je použité žiadne lepidlo ani spojovací materiál. Pán Koberec drží v želanom tvare len vďaka skladaniu. Posledný kúsok je spojený len rozopínateľným úchytom.
     
Farby
Jednotlivé kúsky plste je možné poskladať z rôznych farieb. Ak máte špeciálnu kombináciu farieb, z ktorých by mal byť Pán Koberec poskladaný, dajte nám vedieť.      
koberec zdravie     

Zdravie

Pán Koberec nie je na lietanie, ale dbá o zdravie Vaších detí. Na rozdiel od klasických kobercov je antialergický, keďže ho môžete jednoducho vyprať. 

 
 
Novinky v našej ponuke