Kariéra

 
 
 
+421 902 817 187 info@backtoquality.sk
 
 

info@backtoquality.sk

 
 
 
backtoqulity.sk > Kariéra
 
 
 

Pracujte s nami

backtoquality rastie vďaka ľudskému nadšeniu, hodnotám a odhodlaniu pomáhať spotrebiteľom a výrobcom. Naša Firma je ako živý organizmus, ktorý tvoria ľudia- naši zákazníci, výrobcovia a ich produkty. Ak chceme viesť úspešnú firmu, potrebujeme nové názory, dobré nápady, talent a ochotu pracovať o niečo lepšie.

Najdôležitejšou zložkou sú pre nás ľudia a ich motivácia. Preto sa snažíme do backtoquality pritiahnuť toľko šikovných ľudí, koľko sa len dá.

Spoločnosť backtoquality sme založili v Bratislave a máme ambíciu sa rozšíriť do celého sveta. Našou víziou je ponúkať rovnako spoľahlivý výber kvalitných a jedinečných produktov a výrobkov na celom svete. Chceme pomáhať ľuďom nájst kvalitné výrobky kdekoľvek sú a zároveň im dať možnosť kúpiť si ich na jednom mieste: spoľahlivo, rýchlo, jedinečne.

Sme presvedčení o tom, že kvalitné produkty sa kupovať oplatí a že ich naši zákazníci budú vedieť oceniť.

Naša spoločnosť vznikla za účelom zvýšenia povedomia ľudí o kvalite. Spracovanie, použité materiály, originálne a jedinečné nápady sú hodnoty, ktoré si ceníme a takýto prístup očakávame aj od našich zamestnancov a partnerov.

Ak ste dostali chuť s nami pracovať alebo s nami spolupracovať, napíšte nám.

 
 
 
Aktuálne otvorené pozície

Momentálne hľadáme:

 

Testerov

Bloggerov

Trendsetterov

Opinion makerov

Špecialistov zákazníckej spokojnosti (benchmark, search etc.)

 
 
Novinky v našej ponuke